Home staging

Mają Państwo problem ze sprzedażą posiadanej nieruchomości? Nikt nie wyraża zainteresowania ofertą? A może wręcz przeciwnie – chociaż zainteresowanie jest duże, po obejrzeniu obiektu nikt nie decyduje się na jego zakup? Być może jest to wina nieumiejętnego zaprezentowania przestrzeni. W skład mojej oferty wchodzi home staging, które bez wątpienia pomoże rozwiązać podobne problemy.

Czym jest home staging?

Oferowana przez mnie usługa ma na celu zwiększenie atrakcyjności danej nieruchomości poprzez jej profesjonalne przygotowanie do sprzedaży lub wynajmu. Dzięki specjalnym technikom, mającym swoje oparcie w marketingu nieruchomości oraz umiejętnej prezentacji przestrzeni właściciel ma szansę na sprzedaż obiektu w znacznie wyższej cenie i stosunkowo krótkim czasie. Zostało udowodnione, że home staging skutecznie zwiększa cenę nieruchomości – Barbara Schwarz, pionierka tej usługi, twierdzi, że wartość danego obiektu po home stagingu wzrasta nawet o 10%. Dodatkowo, według przeprowadzonych analiz, okres potrzebny do sprzedaży zmniejsza się nawet o połowę!

Na czym polega home staging?

Współpracę z Klientem rozpoczynam od dokładnego zapoznania się z daną nieruchomością. Obiektywne spojrzenie na wnętrze to niezwykle ważny krok na drodze do zwiększenia zainteresowania ofertą. Bardzo często właściciele nie zdają sobie sprawy ze słabych stron danej przestrzeni i nie są w stanie poprawić jego atrakcyjności. Dodatkowo osobie, która posiada wiedzę na temat szeroko pojętej aranżacji wnętrz o wiele łatwiej jest spojrzeć na daną nieruchomość krytycznym okiem. Jako osoba z doświadczeniem w branży doskonale wiem, jakie panują aktualnie trendy aranżacyjne i jestem w stanie dostosować wytyczne do Państwa obiektu.

Po przeanalizowaniu wszystkich mocnych i słabych stron danej nieruchomości należy przejść do wprowadzania zmian. Czasami by uzyskać świetny efekt wystarczy tylko dodanie kilku estetycznych dekoracji lub drobne przemeblowanie. Warto zadbać również o dodatkowe aspekty, takie jak panujący w mieszkaniu czy domu zapach oraz odpowiednia jasność. To właśnie wiele drobnych szczegółów tego typu decyduje o atrakcyjności obiektu i stanowi przepis na jego skuteczną sprzedaż.

Estetyczne zdjęcia kluczem do sukcesu

Home staging opiera się na przekonaniu, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego tak istotne jest odpowiednie sfotografowanie nieruchomości. Odpowiednia perspektywa i poziom jasności potrafią naprawdę zdziałać cuda. Zaznaczam przy tym, że nie chodzi tu o oszukiwanie potencjalnego Klienta – przecież przedstawiając w nieprofesjonalny, niechlujny sposób wnętrze o dużym potencjale również można całkowicie uniemożliwić sobie jego sprzedaż.

Czemu warto zdecydować się na home staging?

Specjalnie przygotowane przeze mnie wnętrze staje się znacznie atrakcyjniejsze dla potencjalnych nabywców. Dzięki temu kupujący zyskuje przestrzeń, która doskonale odpowiada na jego potrzeby i prezentuje się bardzo estetycznie, a Państwo sprzedają nieruchomość po wyższej cenie.

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia spotykam się ze swoim Klientem w celu omówienia szczegółów. Każdy projekt przygotowany jest indywidualnie, dzięki czemu jest doskonale dopasowany do charakteru danego wnętrza. Jeśli nadal zastanawiają się Państwo, czy warto zdecydować się na home staging, zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

TWOJE PIĘKNE WNĘTRZE